Narzędzia budowlane

Niezależnie czy prowadzone są prace modernizacyjne, naprawcze czy budowlane, niezbędne jest wykorzystanie odpowiedniego oprzyrządowania. Dzięki niemu zadania zostaną zrealizowane sprawniej, a jednocześnie precyzyjniej. Dlatego poszerzyliśmy nasz asortyment o podstawowe oraz specjalistyczne narzędzia budowlane największych polskich oraz światowych marek, a w tym Stalco, Kubala, Pro, Graphite i Makita oraz od niedawna ekskluzywną serię firmy TAJIMA. Wszystkie oferowane artykuły są dostępne w sklepie budowlanym SMOLNIK, znajdującej się w Gierałtowicach pod Gliwicami.


Sprzęt firmy Stalco

Od narzędzi ręcznych, po askcesoria - marka Stalco już od 1998 roku dostarcza na polski rynek wysokowydajny, solidny sprzęt budowlany, który sprawdza się zarówno w prywatnych garażach, jak i w przedsiębiorstwach. Oferowane są między innymi wyciskacze, szpachelki, łopaty, młotki, tarcze a także klucze, śrubokręty, nożyce oraz kleszcze. Podczas prac remontowych niezbędne mogą się również okazać pace, kielnie, mieszadła oraz szpadle. Wszystkie wyróżnia zastosowanie wysokogatunkowych materiałów, aby sprzęt stał się dla właścicieli inwestycją na długie lata.


Sprzęt ręczny firmy Kubala

Dla osób, które znają się na narzędziach budowlanych marka Kubala na pewno nie jest obca. Producent rozpoczął działalność jeszcze w 1987 roku, regularnie poszerzając swoją ofertę o kolejne oprzyrządowanie, tak niezbędne podczas realizacji nowych inwestycji, jak i modernizacji tych istniejących. Zajmujemy się dystrybucją takich produktów, jak zdzieraki, kielnie, pace oraz nowatorski system poziomowania płytek. Nie zapomnieliśmy również o innych rozwiązaniach Kubala: mieszadłach, szpachlach, gąbkach czy zestawach glazurniczych.


Poziomice i osprzęt firmy PRO

Aby zachować najwyższą precyzję każdej prowadzonej pracy budowlanej niezbędne jest utrzymanie wymaganych kątów płaszczyzn, co istotne jest przykładowo podczas wylewania podłóg, tynkowania sufitów bądź nawet malowania ścian. Dokonywane jest to poprzez poziomice, które w naszej ofercie pochodzą od renomowanego producenta PRO. Proponowane są zarówno modele anodowane zwykłe, z uchwytami bądz magnesami, a także kompaktowe warianty kieszonkowe. Oprócz tego marka dostarcza na rynek takie narzędzia, jak specjalistyczne ołówki, kredy czy nożyki.


Elektronarzędzia Graphite i Makita

Większości prac nie można wykonać bez wysokowydajnych elektronarzędzi - zdając sobie z tego sprawę rozpoczęliśmy dystrybucję osprzętu budowlanego producenta Graphite. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować szeroki zakres produktów: od różnego rodzaju wkrętarek i szlifierek po nwiertarki, młotowiertarki, specjalistyczne odkurzacze oraz wyrzynarki. Dysponujemy również sprzętem marki Makita, proponując takie elektronarzędzia, jak wietarko-wkrętarki, wkrętarki udarowe oraz szlifierki kątowe.


Ekskluzywna seria firmy TAJIMA

Japoński producent TAJIMA oferuje narzędzia budowlane klasy premium, więc z przyjemnością dołączyliśmy je do naszego asortymentu. Oferowane są między innymi tarki do GK, wyciskarki do mas, noże i wkłady najwyższej jakości oraz piły do drzewa. Zadbaliśmy, aby ich cena pozostała atrakcyjna, utrzymując najwyższą jakość każdego dostępnego osprzętu tej marki.


‹ Powrót do asortymentu

© 2019 Smolnik Grupa PSB. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Created by
Etlace