Sklep z materiałami budowlanymi koło Gliwic

Skorzystanie z usług naszej hurtowni sprawi, że wzniesienie domu stanie się proste od momentu postawienia fundamentów do wykonania ostatnich szlifów w wykończeniach wewnętrznych. Na nasza ofertę składają się bowiem zarówno kruszywa budowlane, gipsy, kleje, zaprawy i stal zbrojeniowa, jak również farby i akcesoria malarskie oraz elektronarzędzia.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla funkcjonalności i stabilności budynku jest użycie styropianu, wełny mineralnej czy papy najwyższej jakości. Dlatego w naszej ofercie znajdują się materiały, narzędzia oraz kamień, piasek czy żwir pochodzące wyłącznie od renomowanych i uznanych w branży budowlanej producentów, których produkty pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów.

W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór kruszyw budowlanych, narzędzi, farb malarskich oraz materiałów izolacyjnych i instalacyjnych. Z usług naszej hurtowni korzystają zarówno klienci indywidualni, jak również przedsiębiorcy stawiający na najlepsze materiały i kruszywa budowlane. Udostępniamy m.in. solidne narzędzia, piasek, stal, styropian, wełnę mineralną i wiele innych produktów, w tym systemów Ytong czy Porotherm. Posiadamy szeroki wybór elementów dachowych, takich jak rynny, pokrycia blaszane, gonty czy papa Baruplan.

Ze szczegółową listą naszych produktów można zapoznać się osobiście w naszej hurtowni w Gierałtowicach pod Gliwicami lub poniżej. Produkty zostały podzielone na kategorie, takie jak np. materiały izolacyjne (styropian oraz wełna mineralna), kruszywa budowlane (np. piasek czy żwir), dachy (papa Baruplan), stal zbrojeniowa i wiele innych.


Kruszywa budowlane

Kamień, żwir, ziemia, piasek, kruszywa ozdobne i drogowe – w naszym asortymencie znajdują się najróżniejsze kruszywa budowlane. Stosowane są one zarówno przy produkcji betonów i zapraw, jak również nawierzchni drogowych czy podkładów drenażowych - przy stawianiu budynku są one niezbędne.

Czytaj dalej ›


Narzędzia budowlane

Młotki, piły, spawarki, urządzenia dekarskie i dekoratorskie – w asortymencie naszej zlokalizowanej w Gierałtowicach pod Gliwicami hurtowni znajdą Państwo różnorodne narzędzia budowlane niezastąpione zarówno podczas stawiania budynku, jak i prac wykończeniowych.

Czytaj dalej ›


Papa Baruplan

Używana do systemów hydroizolacji papa Baruplan sprawdza się zarówno przy ocieplaniu nowych dachów, jak i podczas renowacji dachów użytkowych i przemysłowych. Montaż wykonuje się poprzez zgrzewanie palnikiem na całości powierzchni lub tylko częściowo.

Czytaj dalej ›


Piasek

Czytaj dalej ›


Stal zbrojeniowa

Budowa domu lub innego budynku nie będzie możliwa bez użycia wysokiej jakości stali zbrojeniowej. Konsultacja z naszymi pracownikami pomoże Państwu zdecydować, jaki produkty będą najlepsze pod kątem ich kształtu, długości i średnicy.

Czytaj dalej ›


Materiały izolacyjne

Czytaj dalej ›


Styropian

W naszej ofercie można znaleźć uniwersalne materiały do ocieplania budynków. Proponujemy m.in. styropian (zarówno fasadowy, jak i podłogowy) o bardzo dobrej twardości, nienasiąkliwości i współczynnikowi przewodzenia ciepła.

Czytaj dalej ›


Wełna mineralna

Zastosowanie wełny mineralnej może być różne. Najczęściej służy ona do ocieplania i wygłuszania ścian wewnętrznych i dachów. W naszym asortymencie znajdą Państwo jednak również ten materiał przeznaczony do kominków czy stropów.

Czytaj dalej ›


© 2019 Smolnik Grupa PSB. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Created by
Etlace